Aleksandra Leśniczak

Aleksandra Leśniczak
Trener

Psychotronik, doradca życiowy (coach), instruktorka tańca i fitness, masażystka.

W roku 2000 ukończyła Psychotroniczne Studium Doradztwa Życiowego "Chiron". Jej specjalizacją była astropsychologia oraz dziedziny pokrewne, ale i tak dyplom zdecydowała się pisać z ziołolecznictwa. Uczestniczyła w Szkołach Astrologii prof. dr Leszka Weresa.

Astrologię (jak i numerologię) traktuje jak mapę możliwości i okoliczności, które tworzą szkielet rzeczywistości, jednak nie przesądzają o niej. Znajomość własnego kosmogramu oraz tranzytów pozwala na lepsze zrozumienie samego siebie - swoich słabych i mocnych stron. Reszta zależy od tego co z uzyskaną wiedzą zrobi każdy z nas. Astrologia jest dla niej pewnego rodzaju bazą, którą trzeba rozwijać.

Dlatego zaczęła interesować się i studiować psychologię, oraz hunę i tantrę, na którą trafiła w 2009 roku. Pierwsze spotkanie z tantrą u Luczisa (Szkoła "Miłość Życia") miało ogromny wpływ na dokonujące się zmiany w jej świadomości. Od tego czasu tantra stała się częścią życia. To wiedza, którą wciąż poszerza. Wśród swoich nauczycieli niezmiernie ceni także Ladę Toulik oraz Zosię i Dawida Rzepeckich. Każda z tych ścieżek tantry jest nieco inna, jednak razem tworzą wspaniałą całość.

Na drodze samorozwoju, po bazie, którą dała astrologia, tantra i huna, przyszedł czas na jeszcze lepsze zrozumienie - w 2014 roku trafiła na szkolenie Łukasza Gątnickiego i Aliny Wajdy, na którym otrzymała tytuł Trener Metody "Ok., może tak być" ©. Metody niezwykle skutecznej w walce z lękami.

W swoim życiu łączy wszystkie - jej zdaniem najważniejsze - filozofie: astrologię, hunę, tantrę i pracę z Metodą "Ok., może tak być"© (zwaną potocznie okejowaniem©).

Dopełnieniem jest taniec, którego uczy z ogromną pasją, wciąż zwiększając swoje umiejętności na szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Kizomba, której jest instruktorem, to kwintesencja wyznawanej filozofii życiowej. Jej styl jest spokojny, zmysłowy i zrównoważony. Wśród swoich nauczycieli kizomby wysoko cenię Kwendę de Lima.
Poza kizombą uczy (wciąż doskonaląc swoje umiejętności) West Coast Swinga - tańca, któremu udało się podbić jej serce i wywołać uśmiech na twarzy :)

Poza doradztwem astrologicznym, numerologicznym i coachingiem (także przy pomocy m.in Tarota czy Run) zajmuje się także wspomaganiem poprzez masaże oraz wykonując talizmany i amulety. Uwielbia świat symboli i doskonale się w nim odnajduje, dlatego amulety i talizmany, a także interpretacja snów są dla niej tematem równie bliskim jak kizomba ;)

Z astrologią przy kawie

Astrologia zajmuje się relacjami między ciałami naszego Układu Słonecznego (Słońcem, Księżycem, planetami oraz planetoidami) a Ziemią i ich wpływem na nasze życie. Była znana i stosowana już w czasach starożytnych. W myśl jej zasad każdy człowiek jest poddany wpływom kosmosu, czy tego chce czy nie, czy sobie zdaje z tego sprawę czy nie.

Astrologia pełna jest symboli i archetypów. Należy je poznać zanim rozpocznie się podróż w głąb kosmogramu, by poznać człowieka, jego możliwości, talenty, ograniczenia. Astrologia uczy jak minimalizować zagrożenia i maksymalnie wykorzystywać nadchodzące wydarzenia.

Przyjdź jeśli chcesz poznawać i zgłębiać tajniki tej starożytnej wiedzy.

Masaże i zabiegi terapeutyczne

Umów się JUŻ DZIŚ na masaż/zabieg w gabinecie lub W TWOIM DOMU.
Masaż pozwoli Ci się zrelaksować pozbyć bólu, zregenerować.
W ofercie masaże: klasyczny, ujędrniający, relaksacyjny, odprężający masaż twarzy, refleksoterapia stóp oraz świecowanie i masaż uszu a także bioenergoterapia.
Zapisy: 508 047 293

Kizomba - lekcje tańca

Kizomba to taniec wywodzący się z Angoli. Nazywana czasem „angolskim tangiem" łączy elementów takich znanych tańców jak: zouk, semba czy tango. Jej użytkowy charakter, zmysłowość, ciekawe i praktyczne prowadzenie w parze oraz muzyka, w której romantyczna nuta przeplata się z afrykańskimi rytmami sprawiają, że taniec ten z roku na rok przyciąga coraz większe grono zwolenników.

Z astrologią przy ognisku

Cykliczne spotkania "Z astrologią przy kawie" zainspirowały mnie do zorganizowania ich wersji plenerowej. Dla tych, którzy już uczestniczyli w astrospotkaniach, dla tych, którzy w tygodniu nie mieli czasu lub możliwości, by przyjść oraz dla tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z astrologią. Będziemy omawiać podstawy, litery astrologicznego alfabetu, by potem, przy ognisku przejść do interpretacji, dyskusji i... świętowania

  • Z astrologią przy ognisku sobota, 18 maja 2019 10:45

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry