Ar Luczis Pustota

Ar Luczis Pustota
Wykładowca

Urodził się w 1969 roku w Ułan-Ude w Buriacji. W wieku dwunastu lat został uczniem mistrza duchowego. Całe jego życie związane jest z jogą. Wychowany na Syberii, w pobliżu centrum buddyzmu, w naturalny sposób wraz z codziennymi informacjami, chłonął przekazy duchowe. Uczył się jogi u rosyjskiego mistrza guru Ar Santem, twórcy pierwszej w Rosji szkoły jogi - Moskiewskiej Akademii Jogi. W roku 1990 został najmłodszym jej słuchaczem, a później wykładowcą. Jest założycielem Tomskiej Szkoły Zdrowia, w której wiele lat nauczał.

Ukończył fakultet praktycznej psychologii, psychoterapii i socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty.

Swoje życie poświęca przekazywaniu wiedzy duchowej. Naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny. Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas.

Luczis jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym, pisze książki, tworzy poezję i rysuje. Prowadzi warsztaty jogi tantrycznej, których uczestnicy otrzymują klucz do zmysłowej krainy mistyki tantry i tao miłości. Na kursach wykłada także "jasnośnienie" i interpretację snów, prowadzi też zajęcia tantry dla par oraz masażu tantrycznego. Swoją wiedzę wykłada na cyklicznych konferencjach internetowych.

Jest organizatorem i wspaniałym przewodnikiem duchowych wyjazdów do najważniejszych miejsc mocy, oczyszczenia i transformacji na Ziemi, znajdujących się m.in. na Syberii, w Egipcie, w Indiach i Nepalu.

Kieruje założoną przez siebie Szkołą Miłość Życia, która cały czas się rozwija i rozrasta, ale przede wszystkim otwiera jej uczniów na doświadczenia Miłości Życia i odnajdywania tej Miłości w swym wnętrzu, we wszystkich i we wszystkim.

Dowiedz się więcej o Szkole "Miłość Życia"

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry