Iza Czarko - Wasiutycz

Iza Czarko - Wasiutycz
Trener

Ma za sobą kilka szkół u najlepszych trenerów i terapeutów z Polski i z zagranicy. Zawsze szukała wiedzy ze źródła, tak trafiła do trzy i pół letniej szkoły Ustawień Hellingerowskich przy Instytucie w Taunusie u Gerharda Walpera, na szkolenia Davida Neenan'a, Ewy Foley, Joy Mane, Polskiej Akademii NLP Pawła Jana Mroza w Warszawie i kilku innych miejsc…

Ale to co ma do zaoferowania to przede wszystkim własne doświadczenia życiowe, dziesiątki podróży po świecie od najmłodszych lat, praca z klientami „wysokiego portfela" podczas prowadzenia pracowni projektowania i realizacji założeń ogrodowych i w czasie własnej pracy w działach sprzedażowych i badaniu opinii publicznej w największych w Polsce organizacjach.

Informacje o prowadzonych przez nią warsztatach znajdziesz na jej stronie internetowej: www.ogrodysukcesu.pl

„Sukces w finansach, zawodowy, w biznesie”

WARSZTAT USTAWIEŃ HELLINGEROWSKICH „SUKCES W FINANSACH , SUKCES ZAWODOWY, SUKCES W BIZNESIE". Teraz możliwość pracy z tymi zagadnieniami.
Ustawienia w piękny sposób prowadzą do wielu zależności, które nas blokują, albo odblokowują w dopływie do naszej obfitości i otwieraniu się na nasz własny SUKCES.

  • „SUKCES W FINANSACH , SUKCES ZAWODOWY, SUKCES W BIZNESIE” sobota, 7 stycznia 2017 9:00
  • „SUKCES W FINANSACH , SUKCES ZAWODOWY, SUKCES W BIZNESIE” niedziela, 8 stycznia 2017 9:00

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry