Izabela Gałęzowska

Izabela Gałęzowska
Instruktor

Jest absolwentką Wydziału Anglistyki Uniwersytetu Łódzkiego. Zanim zajęła się arabskim tańcem brzucha zebrała doświadczenie w różnych stylach tańca.

Pracę z ciałem rozpoczęła od gimnastyki sportowej, w której była 6-krotną medalistką. Swoją gibkość i elastyczność wykorzystała następnie tańcząc przez 4 lata balet klasyczny z choreografami Teatru Wielkiego. Następnie rozwijała się w coraz nowocześniejszych formach: w tańcu towarzyskim i modern jazzie. Kolejne lata tańca przyniosły zwrot w stronę orientu – 2 lata tańczyła flamenco, a od 17 lat zajmuje się tańcem brzucha, który pozostał obecnie jako jej ulubiona forma ekspresji po długiej wędrówce po parkietach.

Otrzymała bardzo dobre przygotowanie u Anny Redlin i rozwijała je u Jasmin Mazloum. Twierdzi, że w tańcu brzucha można wyrazić zarówno temperament jak i subtelność i zmysłowość, gdyż jest to taniec pełen wolności i kreatywności, jest tajemnicą kobiet.

Kobiece spotkanie z tańcem

Zapraszamy DZIEWCZYNY i KOBIETY na 2 godziny wspaniałej zabawy z celebracją kobiecości. Zajmiemy nasze ciała, umysły i dusze TAŃCEM BRZUCHA i HAWAJSKIM TAŃCEM HULA. Obie techniki pozwolą nam poczuć się pięknie i atrakcyjnie w swoim ciele, przepełni nas miłość i radość życia, zwiększy się pewność siebie i świadomość drzemiącej w nas mocy. Zapoznamy się z technikami tańca, które wyzwalają kobiecą siłę.

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry