Łukasz Gątnicki

Łukasz Gątnicki
Trener

Urodziłem się i wychowałem na wschodzie Polski w małej miejscowości Zwierzyniec koło Zamościa. Do 23 roku życia bardzo męczyłem się ze sobą emocjonalnie. Długo szukałem odpowiedzi na pytanie „kim jestem", „dlaczego mam takie myśli", „dlaczego mam takie emocje", i co najważniejsze „dlaczego sobie z nimi kompletnie nie radzę." Miałem wrażenie, że coś jest ze mną nie tak. Znasz to uczucie, kiedy wszystko wydaje się bezsensu? Zatem doskonale mnie rozumiesz.

Nieustannie odczuwałem lęk niezależnie od tego czy byłem w domu, w szkole, potem na uczelni itp. Tak mniej więcej żyłem przez 23 lata gdzie stanąłem przed poważnym wyborem walki o siebie albo popadania w jeszcze gorszy bezsens. Dzisiaj patrząc na moją przeszłość widzę jak silny byłem. Skąd ja wziąłem tę siłę? Sam nie wiem. Może to nadzieja? Może piękno świata, które dostrzegałem sporadycznie? Postanowiłem walczyć i nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że to CO WYDAWAŁO SIĘ DLA MNIE NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ REALNE – zacząłem osiągać wewnętrzny spokój, gdyż wytrwale na to pracowałem każdym możliwym sposobem jakie tylko poznałem.

Szedłem do przodu, pomimo przeciwności i po więcej. Poznałem/odkryłem tajniki pracy nad sobą. Totalnie zmienił mi się sposób patrzenia na świat, na siebie samego, na innych. Zmieniłem się nie do poznania na przestrzeni tych lat. Traktuję to nie jako cud, ale wynik ciężkiej i mądrej pracy nad sobą!

Podjąłem walkę o siebie. W swoich największych słabościach odkryłem największą siłę. Zrozumiało mi się, co jest prawdziwą przyczyną cierpienia i uzdrowiłem się.

Dziś już nie cierpię i mogę z całą odpowiedzialnością nazwać siebie spokojnym wewnętrznie człowiekiem, pełnym pogody ducha i niezależnego emocjonalnie od warunków zewnętrznych. A wszystko dzięki drodze jaką przeszedłem, a o której możesz tutaj poczytać. Dzięki swoim talentom (które odkryłem podczas walki o siebie) stworzyłem przełomowe narzędzia do pracy nad emocjami, myślami, podświadomością. Dzięki mojemu cierpieniu Ty możesz szybciej pokonać swoje – dzisiaj tak na to patrzę i to najbardziej mnie mobilizuje do pracy czyli pomaganie Wam. Cieszę się najbardziej na świecie jeśli mogę dać Wam coś czego ja nie miałem i patrzeć jak robicie coś, co wcześniej wydawało się do Dla Was niemożliwe. Dzisiaj rozumiem sens swojego cierpienia.

Wielkim krokiem na drodze odkrywania siebie było odkrycie przeze mnie Metody Ok, może tak być!© – umiejętności osiągania wewnętrznego spokoju, która stała się sztandarową i najskuteczniejszą metodą pracy nad emocjami jaką kiedykolwiek pracowałem. Dzięki Ok, może tak być!© pomagam ludziom w Polsce i poza nią (dzięki programom takim jak SKYPE). Cały czas jeżdżę po Polsce i uczę metody na szkoleniach jakie sam prowadzę. To niesamowite jak ludzie potrafią uwalniać się od lat noszonymi ciężarami w przeciągu kilku lub kilkunastu minut!

MOJA MISJA to uczenie innych JAK OSIĄGNĄĆ SPOKÓJ W SERCU I UMYŚLE bez względu na to, co przeżyli.
Uczę nieustannie jak uwalniać się ze szponów:

  • lęku,
  • leku przed przyszłością,
  • niskiego poczucia wartości,
  • trudnych wspomnień,
  • toksycznych relacji,
  • niespełnionego życia,
  • poczucia bezsensu,
  • braku wiary w siebie,
  • i wiele innych…


"OK., może tak być" - szkolenie

„Wiele lat temu marzyłem o tym, aby poczuć ulgę. Emocje, które w sobie nosiłem codziennie niszczyły mnie i moje relacje z ludźmi. Byłem na granicy wytrzymałości. Podjąłem poważną decyzję aby walczyć o siebie. (..)Dzisiaj przedstawiam Wam metodę, która zakończyła definitywnie moje lęki, smutki, złości i żale, a tym samym rozpoczęła fascynujący, nowy oraz niezwykle szczęśliwy rozdział w moim życiu! Gorąco Was zachęcam abyście poznali Ok, może tak być!© i poczuli na sobie jej dobrodziejstwo."

  • Ok, może tak być sobota, 25 marca 2017 10:00

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry