Renata Chronowska

Renata Chronowska
Trener

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej w Łodzi. Napisała opracowanie naukowe o tytule: "Wpływ masażu misami dźwiękowymi na psychosomatykę człowieka".

Ukończyła kursy masażu misami dźwiękowymi I, II, III i IV stopnia wg metody Petera Hessa. Pasjonuje się dźwiękiem i energią płynącą z mis i gongów tybetańskich. Osobistą radość, jaką dają jej w czasie grania, wraz z dźwiękami przekazuje uczestnikom i szerokiemu światu.

Prywatnie, wspólnie z mężem - Markiem, prowadzi gospodarstwo agroturystyczne o charakterze wegetariańskim w Wielkiej Wsi pod Szadkiem (www.umarka.pl).

Świąteczny koncert Gongów i Mis Tybetańskich

Przedświąteczny czas to zwykle chwile kiedy jesteśmy zaganiani, choć właśnie wtedy powinniśmy nieco zwolnić tempo. Pozwól sobie na półtorej godziny relaksującej kąpieli w dźwiękach mis i gongów tybetańskich. W warunkach relaksu, leżąc wygodnie, masz możliwość zaznać uspokojenia emocji i odnaleźć ich harmonię. Dotleniony i zrelaksowany mózg daje wówczas sygnały do uruchomienia w ciele samoleczących mechanizmów.

  • Świąteczny koncert Gongów i Mis Tybetańskich poniedziałek, 19 grudnia 2016 19:30

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry