Kizomba - lekcje tańca


Kizomba to muzyka i taniec, wywodzące się z Angoli i związane z całą portugalskojęzyczną częścią Afryki. Nazywana czasem „angolskim tangiem" stanowi doskonałe połączenie elementów takich znanych tańców jak: zouk, semba czy tango argentyńskie. Jej użytkowy charakter, zmysłowość, ciekawe i praktyczne prowadzenie w parze oraz muzyka, w której romantyczna nuta przeplata się z afrykańskimi rytmami sprawiają, że taniec ten z roku na rok przyciąga coraz większe grono zwolenników.

Kizomba, to taniec, dostępny dla każdego, niezależnie od sprawności ruchowej i zdolności tanecznych. Muzyka, do której tańczy się Kizombę jest rytmiczna a zarazem uczuciowa. Tempo zbliżone jest do bicia serca, romantyczne i zmysłowe, co nadaje Kizombie tajemniczo intrygujacego zabarwienia :)

Naucz się tańczyć kizombę! Zapisz się na prywatne lekcje tańca.

Zapisy telefoniczne: 508047293

Prowadzący

Aleksandra Leśniczak
Trener

Psychotronik, doradca życiowy (coach), instruktorka tańca i fitness, masażystka. Ukończyła Psychotroniczne Studium Doradztwa Życiowego "Chiron", kurs masażu na Akademii Medycznej w Łodzi oraz kurs trenera Metody "Ok., może tak być" ©
Wśród wielu zainteresowań na pierwszych miejscach są astrologia, psychologia, tantra i huna oraz taniec, który traktuje również jak praktykę huny, tantry i psychologii.

więcej

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry