"OK., może tak być" - szkolenie


„Wiele lat temu marzyłem o tym, aby poczuć ulgę. Emocje, które w sobie nosiłem codziennie niszczyły mnie i moje relacje z ludźmi. Byłem na granicy wytrzymałości. Podjąłem poważną decyzję aby walczyć o siebie. (..)Dzisiaj przedstawiam Wam metodę, która zakończyła definitywnie moje lęki, smutki, złości i żale, a tym samym rozpoczęła fascynujący, nowy oraz niezwykle szczęśliwy rozdział w moim życiu! Gorąco Was zachęcam abyście poznali Ok, może tak być! © i poczuli na sobie jej dobrodziejstwo."
Wspieram
Łukasz Gątnicki
Twórca metody Ok, może tak być! ©

Metoda została stworzona do bezpowrotnego pozbywania się wewnętrznych konfliktów, a tym samym do budowania prawdziwego poczucia własnej wartości i zdrowej pewności siebie. Setki przeszkolonych do tej pory osób zarówno w zbiorowych szkoleniach, jak i sesjach indywidualnych potwierdzają siłę metody i jej pozytywny wpływ na ich życie osobiste oraz pracę zawodową.


OTO KILKA OPINII Z SETEK JAKIE OTRZYMAŁEM OD UCZESTNIKÓW:

"Jestem pod ogromnym wrażeniem Metody Ok, może tak być! prezentowanej przez Łukasza. Nie spodziewałam się, że to tak zadziała! To było jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Chcę wdrażać tę metodę do mojego życia. Chętnie wybiorę się na kolejne szkolenie, gdyż czuję niedosyt i odczuwam potrzebę jeszcze lepszego utrwalenia mechanizmów dziś zaprezentowanych. Bardzo dziękuję za owocny i niesamowity dzień! Polecam wszystkim tę metodą Łukasza jest super! Sylwia Pędziwiatr"

"Szkolenie bardzo ciekawe, fajna forma prowadzenia. Łukasz jest osobą wiarygodną, a jego spokój i przyjazne podejście sprawia, że człowiek się otwiera i czuje jakby znał Łukasza kilka lat. Nie ma showmeństwa na szkoleniu tylko prowadzenie z klasą i fakty. Merytoryka na wysokim poziomie. Metoda Ok, może tak być! jest bardzo prosta i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że tak szybko można rozwiązać problemy!!!! Czekam na inne szkolenia Łukasza i będę śledzić Twoje strony i artykuły. Miło było uczestniczyć w szkoleniu i bardzo cieszę się, że tu przyjechałam. POLECAM! Agnieszka Szczepaniak"

"Metoda Ok, może tak być! jest świetnym narzędziem do rozwiązywania problemów natychmiast!!! Można przepracować swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Jest to świetna forma pracy nad sobą, dzięki której można autentycznie popracować jakość swojego życia. Szkolenie bardzo praktyczne. Wiedza dużo więcej warta niż 300zł. Patryk Kiciński"

"Okejowanie pomogło mi wyzbyć się lęku, który trapił i zatruwał mnie przez ostatnie lata. Czuję się lekko, mam poczucie tego, że tak naprawdę to ja decyduję o tym, jakie emocje będą mi towarzyszyły w życiu! Poznałam świetną metodę na lepsze życie. Po Okejowaniu nabrałam apetytu na pracę nad sobą, bo widzę rezultaty i jestem teraz bardziej szczęśliwa. Monika Gała"

"Uważam, że Ok, może tak być! to jednocześnie przełomowa, jak i bardzo naturalna metoda pracy nad sobą. Dzięki niej czuję spokój oraz wielki potencjał życia. Czuję, że jestem gotowa na wszystko, a to otwiera przede mną morz możliwości. Czuję radość i ekscytację. Czuję, że wreszcie będę mogła sama wziąć w swoje ręce własne życie emocjonalne i uczynić je pomocnym mi, a nie zawadzającym na mojej drodze do spełnienia. Marianna Łuczak"

"Uważam, że metoda Ok, może tak być jest wspaniała. Otwiera przed nami wielkie możliwości, ponieważ pozbywamy się naszych irracjonalnych leków, obaw, które nas blokują. Sama świadomość tego daje mi nadzieję na zmiany. Cieszę się rzeczywistością, taką, jaką ona jest! Zaakceptowanie tego, co nas blokuje jest początkiem do wspaniałego przeżywania naszego życia. Joanna Kaczmarek"

"Metoda jest świetna! Dowiedziałam się dużo nowych rzeczy (przede wszystkim czym jest prawdziwa odpowiedzialność za emocje) i poukładałam sobie tą wiedzę, którą już miałam. Metoda pokazuje szersze spojrzenie na problemy. Widać ogromnie szybką zmianę czyli efekty metody, co jest niesamowite i bardzo motywacyjne. Adriana Witkowska Ps. Marzę by ludzie wokół mnie mieli także takie podejście do życia!"

"Moja opinia jest bardzo prosta. Bardzo dobrze przygotowany wykład i metoda skuteczna. Jestem pełna szacunku do pracy, którą włożyłeś Łukaszu w opracowanie metody. Myślę, że będzie mi towarzyszyła już zawsze. Korzystanie z Okejowania jest przyjemnością. Dziękuję. – Łucja Tarka"

"Jestem po szkoleniu z metody Ok, może tak być i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak wspaniała jest ta metoda. Przekonałam się o tym na ćwiczeniach, gdzie w ciągu kilku minut zrozumiałam gdzie i dlaczego tak naprawdę tkwi problem. Polecam wszystkim i dziękuję z całego serca Panu Łukaszowi bo wiem iż teraz z odrobiną pracy nad sobą według metody „Ok" całkowicie zmieni się moje podejście do życia i otoczenia. Agnieszka Kowalczyk"

"Byłem pełen zwątpienia by przystąpić do szkolenia. Zdecydowałem się na przekór swoim doświadczeniom. Nie żałuje podjętej decyzji! Metoda Genialna. Działa. Prostota tej metody to jej największa zaleta. Profesjonalne przygotowanie i wiedza prowadzącego – Łukasza. Józef"

JAK TO DZIAŁA?

Metoda bazuje w 100% na naturalnych właściwościach umysłu i organizmu, który potrafi uzdrowić siebie nawet najbardziej negatywnych emocji. Człowiek wolny od nadmiernej ilości negatywnych emocji widzi świat w lepszych barwach.

Problem pojawia się wtedy, kiedy zaczynamy mieć za dużo wewnętrznych konfliktów na myśli czyli na wyobrażenia zdarzeń, które nie zagrażają naszemu życiu bezpośrednio ale miały by w przyszłości doprowadzić do takiej sytuacji. Np. „Nigdy nie spełnię moich marzeń" albo „Zostanę wyrzucony z pracy". Samo niespełnienie marzeń czy wyrzucenie z pracy nie jest zagrożeniem życia lub zdrowia, ale dla organizmu nauczonego tak uważać jest. Dlatego odczuwamy bardzo często wiele negatywnych emocji i nie rozumiemy dlaczego je posiadamy. Nie potrafimy sobie z nimi poradzić. Jesteśmy zdezorientowani. Zaczynamy uważać, że coś z nami jest nie tak.
Mówimy do siebie: „Czego ja się boje?! Przecież nie umrę od tego!"

A jednak czujemy ból silnego lęku, który nas ogranicza i wpływa na nasze decyzje, przejmuje kontrolę nad nami, przemawia przez nas. Zaczynamy czuć się bezradni i podważać sens życia…

Rozwiązanie tej sytuacji leży w momencie. w którym organizm uświadomi sobie, że dana wizja przyszłości nie zagraża jego życiu lub zdrowiu. To cała esencja Ok, może tak być!©. Należy pomóc zbudować w organizmie inną, zdrowszą, bardziej zdystansowaną reakcję tego organizmu na wyobrażenia związane z naszym losem.

Ok, może tak być!© kilka bardzo prostych do zapamiętania kroków w celu zmiany stanu emocji oraz sposobu myślenia, który polepsza jakość naszego życia.


CO SPOWODUJE ZASTOSOWANIE METODY?

Ulga, spokój, pozytywne nastawienie
Dowiesz się jak działa umysł oraz skąd biorą się emocje
Opanujesz umiejętność osiągania wewnętrznego spokoju
Będziesz miał lepsze myśli o samym siebie oraz innych ludziach
W Twoim umyśle zapanuje głęboki spokój myśli, a w ciele zawsze przyjemny relaks.
Zwiększysz pewność siebie
Pozbędziesz się nieśmiałości
Pożegnasz niskie poczucie własnej wartości, a zyskasz zdrowe i silne
Zyskasz wolność, asertywność, niezależność, siłę do życia
Osiągniesz więcej celów o wiele szybciej
Zapanujesz nad stresem w każdej sytuacji
Poprawisz swoje relacje z ludźmi i bliższe związki
Zaczniesz tworzyć zdrowe związki
Zbudujesz zdrowsze nawyki w życiu
Odzyskasz nadzieje i wiarę w siebie i innych ludzi
Odzyskasz sens życia


PLAN SZKOLENIA:
Część 1 – wstęp
Część 2 – wiedza merytoryczna o metodzie
Część 3 – demonstracja
Część 4 – praktyka

Aby mieć pewność, że będziesz zapisany przelej lub wpłać na poniższe konto 300 zł do dnia 21.03.2017 r.
Po 21.03.2017 r. cena wzrośnie do 500 zł.

Możesz też wybrać szkolenie z dodatkową sesją indywidualną na SKYPE,
na którą otrzymasz 100zł rabatu! SZKOLENIE + SESJA = 500zł a nie 600zł

Miejsce warsztatów zostanie podane wkrótce

DANE DO WPŁATY:

50 1020 5558 1111 1924 4850 0095
Neurointuicja – Łukasz Gątnicki
ul. Św. Jerzego 1A
50-518 Wrocław

Terminarz

Cennik

  • 300.00zł - Przy wpłacie do 21 marca 2017
  • 500.00zł - Przy wpłacie po 21 marca 2017
  • 500.00zł - Cena szkolenia z sesją indywidualną na Skype (100 zł zniżki na sesję indywidualną)

Prowadzący

Łukasz Gątnicki
Trener

"Wielkim krokiem na drodze odkrywania siebie było odkrycie przeze mnie Metody Ok, może tak być!© – umiejętności osiągania wewnętrznego spokoju, która stała się sztandarową i najskuteczniejszą metodą pracy nad emocjami jaką kiedykolwiek pracowałem. Dzięki Ok, może tak być!© pomagam ludziom w Polsce i poza nią (dzięki programom takim jak SKYPE). Cały czas jeżdżę po Polsce i uczę metody na szkoleniach jakie sam prowadzę. To niesamowite jak ludzie potrafią uwalniać się od lat noszonymi ciężarami w przeciągu kilku lub kilkunastu minut!"

więcej

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry