„Sukces w finansach, zawodowy, w biznesie”


Temat związany z obfitością, rozwojem zawodowym i finansami jest tematem, który zdominował pracę z klientami w ostatnich miesiącach. Wielu klientów indywidualnych poprosiło o warsztaty w tej tematyce.
Dlatego masz teraz możliwość pracy z tymi zagadnieniami.

Ustawienia w piękny sposób prowadzą do wielu zależności, które nas blokują, albo odblokowują w dopływie do naszej obfitości i otwieraniu się na nasz własny SUKCES.

Na tym warsztacie dowiesz się gdzie są twoje blokady i będziesz miała/miał szansę poczuć w ciele i głębiej w sobie jaki jest twój kierunek w rozwoju zawodowym i finansowy. Najpierw w krótkich ćwiczeniach w parach, potem w ustawieniach innych osób i swoim własnym.

Warsztat jest JEDNODNIOWY. Ty wybierasz dzień dla siebie.
7 stycznia - sobota - godz. 9:00 - 19:00
8 stycznia - niedziela - godz. 9:00 - 19:00
W czasie warsztatu będzie jedna półtoragodzinna przerwa obiadowa.

ZAPISY
Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki na podany przez organizatora mailem nr konta, po uprzednim zapisaniu się pod wydarzeniem przez formularz kontaktowy.
ILOŚĆ MIEJSC jest ograniczona do 12 ze względu na komfort pracy, dlatego o zapisie decyduje kolejność wpłat.

Miejsce warsztatów zostanie podane wkrótce.

www.ogrodysukcesu.pl

Terminarz

Cennik

  • 400.00zł - Pełen dzień warsztatowy

Prowadzący

Iza Czarko - Wasiutycz
Trener

Ma za sobą kilka szkół u najlepszych trenerów i terapeutów z Polski i z zagranicy. Zawsze szukała wiedzy ze źródła, tak trafiła do trzy i pół letniej szkoły Ustawień Hellingerowskich przy Instytucie w Taunusie u Gerharda Walpera oraz m.in. na szkolenia Davida Neenan'a, Ewy Foley, Joy Mane, Polskiej Akademii NLP Pawła Jana Mroza w Warszawie.

więcej

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry