Świąteczny koncert Gongów i Mis Tybetańskich


Przedświąteczny czas to zwykle chwile kiedy jesteśmy zaganiani, choć właśnie wtedy powinniśmy nieco zwolnić tempo. Pozwól sobie na półtorej godziny relaksującej kąpieli w dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Dźwięki mis i gongów to prawdziwa uczta – cieszy estetycznymi wrażeniami słuchanej muzyki i cielesnymi doznaniami głęboko relaksujących wibracji.

W warunkach relaksu, leżąc wygodnie, masz możliwość zaznać uspokojenia emocji i odnaleźć ich harmonię.
Dotleniony i zrelaksowany mózg daje wówczas sygnały do uruchomienia w ciele samoleczących mechanizmów. Budzi się w nas radość życia, pozwalająca po nowemu, twórczo spojrzeć na aktualną sytuację życiową.

Od około 5 tysięcy lat misy znajdowały zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania. Służą nam także dziś. Nastrojone na częstotliwość ciała zdrowego człowieka, przez rezonans dostrajają nasz organizm do najkorzystniejszych dla niego wibracji. Sprzyja to zachowaniu zdrowia lub powrotowi do niego.

Kąpiele w dźwiękach relaksują – aby sprzyjać zdrowiu.

Potrzebne będą:

  • luźny strój
  • śpiwór albo kocyk do okrycia
  • może przydać się poduszeczka pod głowę.

W związku z dużą ilością zgłoszeń listy NIE ZAMYKAMY, bo miejsca jest jeszcze sporo, ale każdy kto od 7 grudnia zgłosi swoje uczestnictwo w koncercie proszony jest o przyniesienie własnej maty i koca!
Każde zgłoszenie potwierdzamy, zatem jeśli ktoś się zgłosił, a nie otrzymał potwierdzenia, to prosimy o ponowny kontakt.

Uwaga! Obowiązują zapisy w celu ułatwienia organizacji koncertu!
Kliknij poniżej ikonkę wiadomości i zapisz się już teraz!

Zgłoszenia:
- mailowe: ola@holistyk.com.pl
- telefoniczne: 508047293

Terminarz

Cennik

  • 10.00zł - Sugerowana cena za 1,5 godzinny seans

Prowadzący

Renata Chronowska
Trener

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej w Łodzi. Ukończyła kursy masażu misami dźwiękowymi I, II, III i IV stopnia wg metody Petera Hessa. Pasjonuje się dźwiękiem i energią płynącą z mis i gongów tybetańskich.

więcej

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry