Z astrologią przy kawie


Astrologia zajmuje się relacjami między ciałami naszego Układu Słonecznego (Słońcem, Księżycem, planetami oraz planetoidami) a Ziemią i ich wpływem na nasze życie. Była znana i stosowana już w czasach starożytnych. W myśl jej zasad każdy człowiek jest poddany wpływom kosmosu, czy tego chce czy nie, czy sobie zdaje z tego sprawę czy nie.

Astrologia pełna jest symboli i archetypów. Należy je poznać zanim rozpocznie się podróż w głąb kosmogramu, by poznać człowieka, jego możliwości, talenty, ograniczenia. Astrologia uczy jak minimalizować zagrożenia i maksymalnie wykorzystywać nadchodzące wydarzenia.

Na poziomie I poznajemy astrologiczny alfabet - planety i światła, znaki zodiaku, sektory kosmogramu, aspekty. Poziom I obejmuje następujące zagadnienia:

  • "Wstęp do wstępu o wstępie do astrologii" czyli co powinniśmy wiedzieć zanim w ogóle rozpoczniemy naukę astrologii. Zobaczymy tu człowieka jako całość, jako centrum własnej mandali astrologicznej. Dowiemy się czym jest holistyczne rozumienie świata, mandala, kosmogram, co wchodzi w skład kosmogramu.
  • Charakterystyka specyfiki znaków zodiaku. Zapoznanie z archetypem zodiaku. Poznanie astrologicznej pierwszej litery kosmogramu.
  • Omówienie archetypów planetarnych, praca z energią planetarną.
  • System sektorów, tzw. domów kosmogramu. Droga, jaką pokonuje każdy z nas w swoim życiu.
  • "When a man loves a woman" - w wolnym tłumaczeniu - kiedy Mars kocha Wenus ;). Wszystko co chcieliście wiedzieć o stosunkach planet czyli aspekty planetarne w roli głównej.
  • "Ala ma kota" - podstawy interpretacji. Z poznanego alfabetu ułożymy pierwsze zdania. Dowiemy się jak patrzeć na kosmogram, by zobaczyć człowieka.
  • Tranzyty i ich rola w kosmogramie - spojrzenie w przeszłość i przyszłość. Wprawiamy kosmos w ruch. Dlaczego coś się dzieje i jak znaleźć to w kosmogramie.
  • Progresje - nasz los, droga, którą warto zrozumieć, by móc wykorzystać jak najwięcej z własnych potencjałów, by nie przegapić szansy.

Na poziomie I poznajemy astrologiczny alfabet - planety i światła, znaki zodiaku, sektory kosmogramu, aspekty.

Kolejny poziom to już początki interpretacji kosmogramów m.in. na bazie kosmogramów uczestników.

Ilość miejsc ograniczona do 10!!

Terminarz

Cennik

  • 50.00zł - przy obecności 3-5 osób
  • 25.00zł - przy obecności 6-10 osób

Prowadzący

Aleksandra Leśniczak
Trener

Psychotronik, doradca życiowy (coach), instruktorka tańca i fitness, masażystka. Ukończyła Psychotroniczne Studium Doradztwa Życiowego "Chiron", kurs masażu na Akademii Medycznej w Łodzi oraz kurs trenera Metody "Ok., może tak być" ©
Wśród wielu zainteresowań na pierwszych miejscach są astrologia, psychologia, tantra i huna oraz taniec, który traktuje również jak praktykę huny, tantry i psychologii.

więcej

Kontakt


Wkrótce
nowa lokalizacja

508 047 293
przewiń do góry